100% схвалення

Як отримати кредит зі 100% схваленням?

Коли людині терміново потрібні гроші, а звернутися до близьких або друзів він не може, доводиться шукати альтернативу в банку або в МФО. З одного боку, такі установи орієнтовані на надання фінансової допомоги, але з іншого завжди є сумніви в тому, що компанія погодиться співпрацювати.

Останнім часом отримати кредит було досить складно. На даний момент ситуація трохи налагодилася, однак банки все одно неохоче видають гроші в багатьох ситуаціях. Наприклад, розраховувати на 100 відсоткове схвалення кредиту з поганою кредитною історією дуже складно. Для банків кредитне минуле - це ключовий фактор при прийнятті рішення, тому людина з поганою репутацією навряд чи отримає позику. Залишається розраховувати тільки на МФО.

Отримуйте позику зі 100 відсотковим схваленням

Сучасні мікрофінансові компанії з кожним разом пропонують все більш лояльні умови. Тепер багато хто відмовився навіть від того, щоб вимагати копії документів, а про офіційну роботу або довідку про судимість і доходи зовсім не питають. Тим не менш, деякі умови для того, щоб стати клієнтом МФО все ж є. Так, отримати гроші не вийде у наступних категорій громадян:

  • Неповнолітні особи, яким ще немає вісімнадцяти років;
  • Особи, які не мають українського громадянства;
  • Громадяни, які проживають на тимчасово окупованих територіях України
  • Боржники, які ще не встигли повернути кредит фірмі, але вже звернулися за повторною позикою.

Іншим особам отримати кредит 100 схвалення в Україні пропонують мікрофінансові компанії. Їх досить багато, більше трьох сотень, тому у виборі позичальники не обмежені. Тим більше, що ніяких документів не знадобиться, тільки ідентифікаційний номер і посвідчення особи. Чи не запитають про додаткові довідки або працевлаштуванні, але наявність постійного доходу все-таки цікавить компанії. Тут підійде будь-яке джерело прибутку - підробіток, стипендія, неофіційний бізнес або робота в інтернеті

Де отримати кредитні картки?

Банки України відзначили, що мікрофінансовий сектор почав активно зростати і вже фактично наздогнав банківську сферу з обігу виданих позик. Що спонукало банки змінити свою політику на більш лояльну. Отримати картку в банку може практично кожен, але кредитний ліміт по ній буде на початковому етапі мінімальним або відсутнім. Співробітники фінансової установи самі телефонують клієнтам, пропонуючи встановити кредит на зарплатній, студентській або універсальній картці.

Щоб отримати кредитну карту, в будь-якому випадку необхідно відвідати одне з відділень банку та заповнити папери, а також пред'явити свій паспорт та код. Співробітник банку фотографує клієнта з картою, після чого він може нею користуватися в особистих цілях. А ось готівковий кредит без відмови 100 відсотків отримати не просто, тому за такою послугою багато хто звертається в МФО.

Де 100 відсотків нададуть кредит?

Незважаючи на те, що МФО позиціонують себе, як лояльні організації, вони теж іноді відмовляють у видачі грошей. Щоб цього уникнути, потрібно дотримуватися кількох правил:

  • Ретельно і точно заповнювати заяву - без одруку і помилок;
  • Чи не вказали брехливі відомості;
  • Відповідати на дзвінки оператора;
  • Надати дані свого ідентифікаційного номера та посвідчення особи і, якщо це необхідно, фотографії цих документів.

Готівкові гроші від таких організацій можна отримати в формі банківського переказу або в офісі самої фірми, якщо вона має свої представництва.

up