Кредит з поганою кредитною історією

Кредит з поганою кредитною історією - що таке кредитний рейтинг?

Через постійну економічну нестабільності в країні багато людей опинилися у чорному списку кредиторів. Причиною тому стали несподівані фінансові труднощі, які виникли через банкрутство підприємств, скорочення, звільнення, перепадів валютного курсу та інших обставин. Банки неохоче приймають позицію позичальника і йдуть назустріч тим, хто раніше порушував умови кредитного договору. У таких випадках можна взяти гроші онлайн з поганою кредитною історією.

Часто громадяни не до кінця розуміють, що значить кредитний рейтинг, і як він впливає на рішення банку. Отримавши кілька відмов, люди приходять в подив, здавалося б, ніяких серйозних прострочень вони не мали, але єдиним шансом взяти позику залишається отримати мікрокредит навіть з поганою кредитною історією.

Як дізнатися стан кредитного рейтингу?

В Україні є можливість перевірити стан свого кредитного минулого, можна скористатися одним з представлених нижче способів:

 • Для того щоб дізнатися про наявність кредитного минулого в бюро історій, досить відправити повідомлення за номером 9033, в тексті якого слід вказати символи ki + номер ідентифікаційного коду. Заплатити за повідомлення доведеться стільки ж, скільки і за звичайне СМС, не пізніше, ніж через десять хвилин ви отримаєте відповідь. Увага - мова не йде про стан історії, лише про її наявність;
 • Якщо ви не зацікавлені в тому, щоб взяти мікрокредит з поганою кредитною історією, і хочете оформити кредит в банку, можна дізнатися свою репутацію позичальника безкоштовно. Для цього відправте лист з копіями всіх сторінок паспорта, ідентифікаційного номера та із заявою на запит кредитної історії за адресою 01001, місто Київ, вулиця Грушевського, 1-Д. На кожній копії повинна стояти підпис заявника. Через два дні вам буде відправлена відповідь;

Навіть якщо ви не встигнете швидко отримати звіт, мікрокредит терміново з поганою кредитною історією може бути виданий в будь-якому МФО. Щоб прискорити процес отримання інформації про КІ, досить заплатити всього 50 гривень, і вам відкриється доступ до наступних варіантів отримання відомостей:

 1. У мобільному додатку Privat24, розділі кредитного рейтингу.
 2. У додатку Sender після додавання контактів.
 3. В інтернет банкінгу Приват-24.
 4. У терміналі ПриватБанку на сторінці банківських послуг.
 5. На офіційній сторінці бюро кредитних історій.

Чи можна отримати гроші в кредит з поганою кредитною історією підняти свій рейтинг?

Відповідальність за зіпсовану кредитну історію в більшості випадків несе сам позичальник. Тільки після того, як він отримує відмови від багатьох фінансових установ, починає замислюватися про те, як виправити свою репутацію. Єдиний спосіб - заново брати позики і віддавати їх вчасно, однак банк не дасть в борг з поганою КІ. Зате оформити мікрокредит з поганою кредитною історією без відмови цілком реально. Для цього необхідно:

 1. Підготувати відскановані документи - ідентифікаційний номер і паспорт.
 2. Вибрати сайт з оптимальними умовами і прийнятною політикою співробітництва.
 3. Акуратно заповнити заяву на отримання грошей в борг.
 4. Підписати угоди з компанією, і виконати всі її умови.

Людина може регулярно брати мікрокредити онлайн терміново, з поганою кредитною історією, виплачуючи їх раніше встановленої дати. Це позначиться на репутації позичальника, і через деякий час можна буде спробувати щастя в банку. Іноді кредитний рейтинг виявляється зіпсованим з вини помилки. Наприклад, в системі стався збій, і ваш давно закритий кредит знову відзначений, як невиплачений. В такому випадку необхідно грунтовно розібратися в ситуації, причому звертатися потрібно не тільки в банк, але і в бюро кредитних історій.

Де позичити гроші з поганою кредитною історією?

Взяти мікрокредит з поганою історією можна декількома способами. Якщо установа має мережу відділень, які працюють у вашому місті, зверніться в одне з них і заповніть паперову заяву на отримання грошей. Воно нічим не відрізняється від форми онлайн. Візьміть з собою оригінал ідентифікаційного коду та паспорта - документи необхідні для отримання позики.

Деякі компанії працюють з допомогою інтернету - у них немає офісів, тільки сайт, на якому користувач заповнює заявку і підписує договір. Цей договір ідентичний тому, що полягає у відділенні компанії, і так само зобов'язує клієнта виконати всі його умови. Важливо пам'ятати, що не кожен може взяти мікрокредит з поганою КІ, для цього необхідно відповідати наступним вимогам компаній:

 1. Бути громадянином України, проживати на території держави.
 2. Бути старше вісімнадцяти років.
 3. Не мати борг перед компанією, в якій оформляється позику.
 4. Мати картку банку, оформлену на своє ім'я.
 5. Бути дієздатною і працездатною особою.
up