Миттєвий кредит

Де оформити миттєвий кредит?

Отримання коштів у багатьох випадках викликає чималу кількість проблем. В першу чергу, це тимчасові рамки. Графік роботи банків повністю збігається з робочим часом більшості громадян, тому для отримання позики вони змушені йти з роботи, брати відгул або лікарняний лист. По-друге, тривалість процедури. Багато хто звик до того, що спочатку необхідно зібрати безліч документів, підготуватися до співбесіди з кредитним інспектором, обгрунтувати необхідність в кредитних коштах.

Але зараз все стало набагато простіше - взяти моментальний мікрокредит онлайн на карту без відмови і без перевірки можна перебуваючи в своєму офісі або вдома. Для цього не потрібно нікуди їхати, вибирати час або відповідний день - знадобиться лише будь-який пристрій, підключений до інтернету і ваша заявка відправиться на розгляд. Складно повірити в те, що тепер процедура кредитування спростилася настільки, але це дійсно правда, і все завдяки мікрокредитним компаніям. Про них ми і поговоримо далі.

Що таке мікрокредитна фірма і чим вона займається?

Такі організації є такими ж учасниками кредитного ринку, як і банки. Вони являють собою невеликі установи, чия діяльність спрямована на видачу позик фізичним особам або приватним підприємцям. При цьому співпраця з юридичними особами не доступно для компаній цього сектора. Основні характеристики МФО:

 • Вона може працювати не тільки через відділення, а й в режимі онлайн.
 • Отримати кредит на карту моментально без перевірки, можна в будь-який час доби.
 • Організаторами таких фірм виступають товариства з обмеженою відповідальністю - юридичні особи.
 • Всі установи внесені до реєстру фінансових компаній відповідно з рамками закону.

Іншими словами, МФО- це сервіс, який надає позики на взаємовигідних умовах, при цьому є повноправним, легальним учасником ринку. Відмінність МФО від банків полягає в тому, що вони пропонують моментальний онлайн кредит, не вимагаючи при цьому великого пакета документів або особистого спілкування з потенційним клієнтом.

Суми позик тут менше, така компанія не надасть кредит на 100, 50 тисяч гривень, але завжди зможе допомогти невеликою кількістю грошей - від 100 до 15 тисяч гривень. Не працюють організації і на довгостроковій основі - максимум, який період кредитування доступний клієнтам - це два місяці. Його можна продовжити, скориставшись відстрочкою.

Вимоги для миттєвих мікропозик

Щоб оформити миттєвий займ, клієнтові доведеться:

 • Українське громадянство. Без нього людина не зможе оформити заявку, так як у компанії не буде можливості перевірити інформацію;
 • Відповідність віковим рамкам. Фірми не працюють з неповнолітніми клієнтами, це суперечить закону;
 • Посвідчення особи та ідентифікаційний номер;
 • Банківська картка, так як позику можна отримати миттєво тільки шляхом переказуу на карту, причому вона повинна належати безпосередньо клієнту;
 • Прописка на території країни, підтверджена спеціальним штампом в паспорті;
 • Відсутність заборгованостей перед мікрофінансовою організацією.

На жаль, отримати гроші не зможе недієздатна і непрацездатна людина. Гроші так само не будуть перераховані на прострочену або неверифікувану картку банку.

Що важливо знати про заповнення анкети онлайн?

Саме заяву на отримання грошей в борг розглядається як основний критерій в ході прийняття рішення, тому до його формування слід поставитися відповідально.

 • Уважно читайте питання, відповідайте на них повно і розгорнуто, не допускайте помилок і одруків;
 • Перевіряйте зазначені дані перед тим, як переходити до наступної форми;
 • Уникайте скорочень, незрозумілих позначень;
 • Відповідайте на питання чесно, пам'ятайте, будь-який обман, навіть незначний, буде виявлено. Компанія не тільки відмовить вам в позиці, а й відправить в чорний список, як підозрілого позичальника.
up