Мікропозика

Як отримати мікропозик на банківську карту?

Сучасний кредитний ринок пропонує вигідні мікропозики на банківський рахунок, отримати які можна, як в офісах спеціалізованих організацій, так і через інтернет. Розширення можливостей для бажаючих отримати терміновий мікрокредит в борг спричинило популяризацію кредитування на території України. Якщо банки стали більш упереджено ставитися до позичальників, вимагаючи максимальну кількість документів, то в мікрофінансових структурах отримати мікропозик через інтернет на рахунок можуть практично всі. Для цього не знадобиться:

 • Ідеальна кредитна історія;
 • Відсутність кредитних зобов'язань перед іншими організаціями;
 • Довідка, що підтверджує рівень доходів;
 • Офіційна робота на підприємстві;
 • Поручителі, які готові взяти на себе відповідальність за клієнта;
 • Заставне майно з правами власності на нього.

Метою створення лояльних умов для громадян є нарощування клієнтської бази. Тепер у тих, хто отримав в банку відмову, з'явилося альтернативне рішення фінансових проблем - досить витратити трохи часу на вивчення цікавих пропозицій від фінансових організацій та заповнити всі пункти заяви, щоб отримати терміновий мікропозик онлайн.

Основні вимоги для отримання мікрокредиту на картку

Все більше мікрофінансових установ готові піти на поступки своїм клієнтам для того, щоб привернути увагу того чи іншого позичальника. Останнім часом компанії готові відмовитися навіть від сканованих копій документів, щоб не обтяжувати потенційного клієнта зайвими задачами. Це ризиковано для самої установи, так як багато громадян намагаються уникнути своєї відповідальності по кредитах, що призводить до формування заборгованості.

Без проблем взяти мікропозик онлайн на банківський рахунок можуть такі учасники:

 1. Виключно повнолітні жителі України.
 2. Володарі українського громадянства і прописки на території країни.
 3. Власники банківських карт українських банків.
 4. Особи які проживають в Україні на постійній основі.
 5. Власники чинного телефонного номера та електронної пошти.
 6. Дієздатні і працездатні особи.

Для того, щоб отримувати мікропозики на банківський рахунок в будь-який час, необхідно підтвердити на сайті свою картку. Цей процес називається верифікацією, і передбачає наявність певної суми грошей на балансі рахунку. Досить буде п'яти або десяти гривень, щоб верифікувати карту, але термін її дії не повинен закінчитися найближчим часом.

Більшість сервісів в сфері мікрокредитування не видають мікропозики онлайн, дія якого закінчується менш, ніж через місяць після закінчення терміну кредитування. Гроші також не надішлють користувачеві, який вкаже дані чужої карти, навіть якщо її власником є ​​близький родич.

Способи погашення мікрокредиту

Мікропозик на рахунок в банк видають на певний термін, який обумовлюється при укладення угоди між користувачем і кредитором. Багато організацій заохочують дострокове погашення боргів, а також часткові виплати по кредиту. Це вигідно не тільки для організації, але і для самого позичальника - він може знизити процентну ставку, розрахувавшись з сервісом раніше терміну. Для того, щоб погасити мікропозик, пропонуються наступні варіанти:

 • Переказ фінансів з особистого кабінету користувача, згідно з інструкціями, які є на сайті фірми;
 • Оплата боргу без проходження реєстрації пропонується деякими компаніями - потрібно просто вказати номер угоди і відправити гроші;
 • Готівкове погашення є в терміналах самообслуговування;
 • Сплатити мікрокредит на банківський рахунок дозволяється в касі українських банків, вказавши необхідні дані.
up