Мікропозика онлайн з 18 років

Раніше оформити мікропозику у віці менше 21 року було неможливо - ні паспорт, ні офіційна робота, ніякі інші умови не впливали на категоричну відмову банків. У сучасному світі ситуація змінилася - з'явилися мікрокредитні організації, які готові без питань видати мікрокредит з 18 років. Деякий час люди з насторогою ставилися до компаній такого типу, вважаючи, що занадто лояльне ставлення може бути прикриттям якогось обману. Згодом стало ясно - ніяких прихованих мотивів у мікрофінансових установ немає.

Компанії дійсно видають мікропозики з 18 років онлайн, не вимагаючи при цьому практично ніяких документів. На даний момент послугами фірм скористалося більше половини громадян країни, і більшість вдячні сервісам за допомогу. Позитивні відповіді отримали понад вісімдесят відсотків звернувшихся, гроші надходили на рахунок вже через кілька хвилин після того, як була відправлена ​​заявка. Послуга дійсно зручна, проста і зрозуміла.

Основні вимоги для мікропозик з 18

Фінансова компанія кредитор зобов'язана пред'являти деякі умови для своїх клієнтів. Деякі з них розробляються самою фірмою - їх мета уберегти її від обману і шахрайських дій, інші вимоги встановлені на державному та законодавчому рівні. Для того, щоб взяти мікрокредит з 18 років на карту, навіть студенту, необхідно:

 • Бути дієздатною людиною.
 • Мати українське громадянство.
 • Надати паспорт і ідентифікаційний номер.
 • Володіти українською пропискою в паспорті.
 • Не мати заборгованостей перед даною фірмою.
 • Бути власником карти одного з українських банків.
 • Бути працездатним жителем країни.

Вікові рамки в кожної компанії встановлюються на різному рівні. Практично всі вони видають мікропозики з 18 років на карту, але максимальний вік відрізняється - іноді це 60, 65 років, а в інших конторах - 80-85 років. Примітно, що такі організації не вимагають наявності у позичальника ідеального кредитного рейтингу або офіційної роботи. Чи не знадобиться надати довідку про дохід, заставу або поручителів, щоб отримати мікрокредит у 18 років.

Що потрібно знати про мікропозики онлайн в 18 років

Це найпростіший спосіб отримати невелику фінансову допомогу в складній ситуації, причому зробити це можна дистанційно, без відвідування офісу і довгого очікування. Але важливо враховувати і деякі особливості таких компаній. По-перше, це принцип нарахування процентної ставки. Всі мікрофінансові організації кредитують під щоденний відсоток, тобто кожен день доведеться платити мінімальну суму за послуги сервісу.

По-друге, мікрофінансові компанії дуже негативно ставляться до боржників. Саме тому слід всіляко уникати прострочення. Перед тим, як брати мікропозики онлайн від 18 років, уважно вивчіть умови договору і можливі наслідки при відсутності своєчасного платежу. Найчастіше мікрофінансові компанії впливають на боржників наступним чином:

 • Підвищення процентних ставок;
 • Постійні телефонні дзвінки боржнику, родичам, колегам;
 • Пеня в розмірі деякої частини від боргу або у фіксованій сумі;
 • Передача справи в бюро кредитних історій, що призводить до втрати доброї репутації для інших кредитних компаній;
 • Передача боргу колекторській компанії;
 • Передача справи до суду для подальшого стягнення суми боргу.

При зверненні в мікрофінансову організацію проаналізуйте спочатку свої фінансові можливості. Через штрафні санкцій сума боргу починає збільшуватися набагато швидше, і це може призвести до боргової ями

up