Кредит готівкою в Україні

Отримати позику готівкою без застави та поручителів можна в будь-якому місті. Про це нас повідомляє реклама: в громадському транспорті, по телевізору і радіо, на дошках оголошень і в газетах. Компанії не шкодують грошей на просування свого бізнесу, залучаючи клієнтів всіма можливими способами. Вони навіть готові піти на те, щоб знизити відсоток до мінімального розміру новому користувачеві, або подарувати дорогий сувенір в ході розіграшу постійному позичальнику. Сектор мікрофінансування впевнено зростає, з'являється все більше нових компаній, а усталені гравці ринку змушені боротися з конкурентами.

Незважаючи на високий попит на кредитування готівкою або на картку, залишилися люди, які до сих пір ні разу не зверталися до таких організацій. Їм дійсно не зрозуміло, що має на увазі мікрокредит, і чим він відрізняється від звичних позик.

Мікропозика - це невелика сума грошей, яку МФО надає клієнтові в борг на певний термін, при цьому вона може відправити гроші на картку або через банківський переказ. Ця послуга відносно нова, і у потенційних клієнтів часто виникає питання - де краще взяти мікрокредит готівкою? В Україні отримати таку інформацію можна дуже просто, загугли запит "швидко оформити кредит готівкою".

Як і де отримати швидкий мікрокредит готівкою?

МФО дозволяють отримати позику готівкою:

 • з поганою кредитною історією,
 • без довідки про дохід або офіційне працевлаштування

Це кардинально відрізняє їх від банків. Крім того, готівкові гроші досить складно отримати в банківській організації. Якщо оформити позику на картку не складе особливих труднощів, то для отримання коштів на руки знадобиться витратити багато часу і сил.

У відповідь на питання, де можна взяти мікрокредит готівкою, радимо звернутися до онлайн компаній. Щоб скористатися їх послугами, необхідно:

 1. Знайти на офіційному сайті інформацію про те, якими способами можна отримати гроші, і чи можливо скористатися переказом через банк.
 2. Визначити необхідний розмір позики і термін, протягом якого ви зможете погасити заборгованість.
 3. Пройти реєстрацію за допомогою свого контактного телефону та інших даних.
 4. Отримати доступ до заявки на отримання позики.
 5. Заповнити кілька сторінок заяви, використовуючи достовірні дані, які будуть використані компанією для аналізу вашої платоспроможності.
 6. Завантажити фото документів - оригінал ідентифікаційного номера та паспорта необхідно сфотографувати і зберегти зображення на комп'ютері або телефоні заздалегідь.
 7. Підтвердити свою картку банку за допомогою простої процедури.
 8. Підписати угоду з компанією.

Весь процес не займе багато часу, після того як ваш запит схвалить мікрофінансовий сервіс, швидкий кредит готівкою буде відправлений через обране відділення банку. Важливо проаналізувати всі пункти угоди, щоб розуміти політику співпраці з компанією.

Як погасити споживчий кредит готівкою?

Споживчий мікропозик готівкою видається на лояльних умовах, але тільки в тому випадку, якщо людина ставиться відповідально до своїх зобов'язань і своєчасно погашає борг. Існує кілька способів відправки грошей на рахунок компанії:

 • Термінали самообслуговування приймають платіж багатьох компаній, але вони можуть потребувати комісію, яка формується на підставі внесеної суми. Перед тим, як отримати позику готівкою, продумайте спосіб погашення спочатку, так як, погашаючи його в терміналі, бажано залишати три запасних дня до закінчення терміну кредитування;
 • На касах банків приймають платіж, досить зайти в будь-яке відділення банку, надати реквізити фірми і дати інформацію про себе, щоб кошти були ідентифіковані. Деяку комісію за послуги банк залишає за собою право знімати при переказі. Гроші можуть йти на рахунок установи до 3 днів;
 • Швидше і зручніше скористатися особистим кабінетом - тут є послуга переказу грошей, яка дозволить без комісій, всього за кілька хвилин повернути борг.

Деякі мікрокредитні сервіси використовують додаткові способи погашення, пропонуючи провести платіж на сайті без входу в особистий кабінет, внести гроші в відділеннях Укрпошти або скористатися електронним гаманцем.

Перш ніж взяти вигідні кредити готівкою, експерти наполегливо радять розрахувати свої грошові надходження. Мінімізувати ймовірність прострочення дозволить більш тривалий термін кредиту, тим більше, що виплатити його якомога раніше терміну, як тільки з'явиться така можливість. При відповідальному ставленні до умов договору мікрофінансових компанія стане відмінним партнером для людини, якій періодично може знадобитися невелика сума грошей в борг.

up