Кредит з 21 року

Кредит з 21 року без довідок і поручителів в Україні

Отримати кредит у віці старше 21 року не важко - з такими клієнтами готові співпрацювати і банки, і мікрофінансові установи. Деякі люди більше довіряють саме банкам, покладаючись на їх репутацію і особливий статус. Однак далеко не кожен може отримати гроші в такій установі, часто клієнтам відмовляють з різних причин. Наприклад, якщо людина не оформлена офіційно на роботі, має в минулому прострочення або не може надати довідку про доходи, отримати гроші він не зможе.

Тоді українці звертаються в мікрофінансові компанії, більшість з яких видає кредити з 21 року на карту практично без будь-яких питань. Різниця між цими двома типами кредитування присутні, і ось у чому вони полягають:

 • Позики від банку можуть досягати декількох сотень тисяч гривень, але мікрофінансовий сервіс дає позики, що не перевищують 10-15 тисяч;
 • Мікропозика - це короткострокові кредити, які можна отримати на місяць, максимум два, а ось з банками клієнти можуть співпрацювати роками;
 • Якщо мова йде про іпотечне кредитування, то тут допоможе тільки банк - в МФО дають лише споживчі позики;
 • Отримати мікрокредит на карту з 21 року можуть тільки приватні підприємці або фізичні особи, а юридичним особам доведеться звертатися в банки;
 • Процентні ставки банк нараховує щомісяця, а мікрофінансова установа обкладає позики щоденним відсотком.

Не можна говорити про те, що краще - банківський кредит або мікропозик від мікрофінансового сервісу, так як це два різних типи кредитування, кожен з яких оптимальний для вирішення конкретної проблеми.

Вимоги для оформлення онлайн кредиту у 21 рік

Щоб отримати мікрокредит у 21 рік, необхідно відповідати умовам організації, в якій планується його оформити. У більшості МФО схожі вимоги до позичальників, вони можуть відрізнятися лише незначно:

 1. Вікові обмеження: мінімальний вік клієнта - 18 років, максимальний - залежить від політики установи - він може обмежуватися 65, 70 або навіть 80 роками.
 2. Громадянство: тільки українське, громадяни інших держав не можуть взяти мікропозики на карту з 21 року, тому що інформація про них не підлягає перевірці.
 3. Проживання: тільки на території України.
 4. Банківський рахунок: картка повинна бути випущена на ім'я позичальника одним з українських банків.
 5. Дієздатність та працездатність.
 6. Кредитна історія: важливо тільки відсутність боргів перед тією компанією, в якій оформляється позика.

Для того щоб не отримати відмову від мікрофінансової компанії, необхідно ретельно і детально заповнити всі сторінки заявки, перевірити всю інформацію на наявність одруку і помилок, відредагувавши їх при наявності.

Як отримати кредит з 21 року без довідок і поручителів в Україні?

Взяти мікрокредит з 21 року можна двома способами - звернутися в офіс мікрофінансової установи або скористатися інтернет майданчиком для подачі заявки. Процедура досить проста і швидка, вона починається з вибору компанії, суми, тривалості позички. Після цього клієнт повинен зареєструватися, вказавши свій телефон і пошту, яку потрібно підтвердити спеціальним кодом.

Після цього відкривається доступ до самої заявки, до якої повинна бути прикріплена картка банку і фотографії документів. Залишиться тільки уважно ознайомитися з договором, і гроші будуть на вашому рахунку. У договорі регламентовані всі умови співпраці, в тому числі обов'язки і вимоги сторін. Тут компанія повинна вказати процентну ставку, наслідки невиплати боргу, умови продовження та багато іншого. Після того, як клієнт підпише угоду, відмовитися від послуги буде неможливо.

up