Кредит з 21 року

Кредит з 21 року без довідок і поручителів в Україні

Отримати кредит у віці старше 21 року не важко - з такими клієнтами готові співпрацювати і банки, і мікрофінансові установи. Деякі люди більше довіряють саме банкам, покладаючись на їх репутацію і особливий статус. Однак далеко не кожен може отримати гроші в такій установі, часто клієнтам відмовляють з різних причин. Наприклад, якщо людина не оформлена офіційно на роботі, має в минулому прострочення або не може надати довідку про доходи, отримати гроші він не зможе.

Тоді українці звертаються в мікрофінансові компанії, більшість з яких видає кредити з 21 року на карту практично без будь-яких питань. Різниця між цими двома типами кредитування присутні, і ось у чому вони полягають:

 • Позики від банку можуть досягати декількох сотень тисяч гривень, але мікрофінансовий сервіс дає позики, що не перевищують 10-15 тисяч;
 • Мікропозика - це короткострокові кредити, які можна отримати на місяць, максимум два, а ось з банками клієнти можуть співпрацювати роками;
 • Якщо мова йде про іпотечне кредитування, то тут допоможе тільки банк - в МФО дають лише споживчі позики;
 • Отримати мікрокредит на карту з 21 року можуть тільки приватні підприємці або фізичні особи, а юридичним особам доведеться звертатися в банки;
 • Процентні ставки банк нараховує щомісяця, а мікрофінансова установа обкладає позики щоденним відсотком.

Не можна говорити про те, що краще - банківський кредит або мікропозик від мікрофінансового сервісу, так як це два різних типи кредитування, кожен з яких оптимальний для вирішення конкретної проблеми.

Вимоги для оформлення онлайн кредиту у 21 рік

Щоб отримати мікрокредит у 21 рік, необхідно відповідати умовам організації, в якій планується його оформити. У більшості МФО схожі вимоги до позичальників, вони можуть відрізнятися лише незначно:

 1. Вікові обмеження: мінімальний вік клієнта - 18 років, максимальний - залежить від політики установи - він може обмежуватися 65, 70 або навіть 80 роками.
 2. Громадянство: тільки українське, громадяни інших держав не можуть взяти мікропозики на карту з 21 року, тому що інформація про них не підлягає перевірці.
 3. Проживання: тільки на території України.
 4. Банківський рахунок: картка повинна бути випущена на ім'я позичальника одним з українських банків.
 5. Дієздатність та працездатність.
 6. Кредитна історія: важливо тільки відсутність боргів перед тією компанією, в якій оформляється позика.

Для того щоб не отримати відмову від мікрофінансової компанії, необхідно ретельно і детально заповнити всі сторінки заявки, перевірити всю інформацію на наявність одруку і помилок, відредагувавши їх при наявності.

Як отримати кредит з 21 року без довідок і поручителів в Україні?

Взяти мікрокредит з 21 року можна двома способами - звернутися в офіс мікрофінансової установи або скористатися інтернет майданчиком для подачі заявки. Процедура досить проста і швидка, вона починається з вибору компанії, суми, тривалості позички. Після цього клієнт повинен зареєструватися, вказавши свій телефон і пошту, яку потрібно підтвердити спеціальним кодом.

Після цього відкривається доступ до самої заявки, до якої повинна бути прикріплена картка банку і фотографії документів. Залишиться тільки уважно ознайомитися з договором, і гроші будуть на вашому рахунку. У договорі регламентовані всі умови співпраці, в тому числі обов'язки і вимоги сторін. Тут компанія повинна вказати процентну ставку, наслідки невиплати боргу, умови продовження та багато іншого. Після того, як клієнт підпише угоду, відмовитися від послуги буде неможливо.

Показати все Сховати текст
up