Кредит без %

Безвідсотковий кредит на карту в Україні

Мікрофінансові компанії з'явилися в нашій країні відносно недавно, але за цей час вони встигли привернути увагу більшості українців. За даними статистики за останні кілька років, кожен другий українець хоча б раз брав безвідсотковий мікропозик в кредитних організаціях нового покоління. Відгуки про послуги компанії досить різні - деякі громадяни залишаються задоволені і повторно звертаються до перевіреного кредитору, інші шукають більш підходящі сервіси.

Позика на карту без відсотків пропонує близько 70% сучасних установ. Це певний хід маркетингової стратегії, який привертає увагу потенційних клієнтів. Саме переплата і необхідність платити відсотки за користування фінансами часто стають каменем спотикання для бажаючих взяти кредит. Акція, яка гарантує ❰❰❰перша позика безкоштовна❱❱❱ автоматично викликає інтерес.

Дійсно, небанківські організації готові співпрацювати на таких умовах з клієнтами, проте обіцяний мікропозик під 0 відсотків вони не мають права видавати згідно із законом. Тому людям пропонують взяти позику за мінімальною ставкою, дозволеною на законодавчому рівні - 0.01%. Це програма лояльності актуальна тільки для тих, хто вперше звернувся в компанію, пройшовши реєстрацію на сайті.

Де можна отримати кредит під 0%?

Як вже було сказано, таку послугу пропонують тільки МФО, які відносяться до небанківському сектору. Їх основними особливостями є наступні:

 • Період кредитування не перевищує місяця, максимум двох. Якщо людині знадобиться відстрочити платіж на увазі фінансової скрути, він має можливість скористатися продовженням;
 • Максимальний кредит не може перевищувати 10-20 тисяч гривень, але щоб досягти такого кредитного ліміту, необхідно близько десяти разів звертатися в сервіс, і при цьому регулярно виплачувати платіж вчасно, не допускаючи прострочень;
 • Компанія може дати мікропозик на карту без відсотків тільки новому клієнтові, але для новачків завжди встановлено обмеження по сумі - не більше 1000-2000 гривень. Поступово цей ліміт збільшується при кожному наступному кредиті;
 • Стандартні процентні ставки набагато вище, якщо в перший раз був отриманий кредит без відсотків, то другу суму надають під 0.9-2%, в залежності від компанії, з якою працює людина.

Отримати вигідний мікропозик можна трьома способами:

 1. Замовити переказ грошей на свою банківську картку.
 2. Скористатися одним з офісів мікрофінансового сервісу.
 3. Отримати готівку у відділенні українського банку.

Вимоги для отримання позики під нуль

Для всіх клієнтів мікрофінансових компаній діють схожі обмеження. Іноді може відрізнятися максимально допустимий вік позичальника, деякі сервіси запитують додатковий документ - пенсійний або студентський квиток, наприклад. Загалом, мікропозик 0 відсотків не зможуть отримати клієнти:

 • Яким не виповнилося вісімнадцяти років;
 • Якщо у них немає ідентифікаційного коду та чинного паспорта;
 • За відсутності українського громадянства або прописки на території країни;
 • Без картки банку, оформленої на його ім'я;

Решта людей можуть скористатися послугами компанії, і подати запит на оформлення першого кредиту під 0. Фірми видають гроші без комісії, без страховки та інших додаткових нарахувань.

Як гарантовано отримати безвідсотковий кредит онлайн?

 1. Не намагайтесь обдурити підприємство - сучасні скорингові системи дуже швидко помітять неправдиву інформацію, відправлять вашу анкету в чорний список, і відмовлять у видачі коштів.
 2. Заповнюйте заявку ретельно, не допускаючи помилок, одруків, не пропускаючи цифри і букви. Анкета є ключовим аспектом при прийнятті рішення.
 3. Використовуйте тільки власну банківську карту, якщо будуть введені дані чужого рахунку, гроші не будуть видані, а ваші дані будуть спрямовані в чорний список, як шахрая.
 4. Попередньо уточніть, чи видає сервіс займ без відсотків на місяць, можливо, термін акційного кредиту обмежений, і вам нарахують стандартну процентну ставку, якщо буде вказана тривалість в 30 днів.
 5. Перед заповненням заяви уважно перевірте термін дії картки, він повинен бути не менше місяця з дня оформлення заявки. На прострочену карту гроші не будуть відправлені.
 6. Якщо ви повторно звернулися в компанію, в першу чергу зайдіть в особистий кабінет і перевірте свій рахунок. Раптом залишилась заборгованість в кілька копійок, яка стане на заваді для оформлення нової заявки.
 7. Перевірте стан свого рахунку, якщо у вас на балансі менше п'яти гривень, сервіс може не провести верифікацію карти. Бажано мати на рахунку близько 10 гривень. Гроші повернутся до власника відразу, як буде підтверджена картка.
up