Позика безробітному або пенсіонеру

Українці, які втратили роботу або вийшли на пенсію, часто стикаються з нестачею фінансових ресурсів. Головна причина цього - низький рівень соціальних виплат в нашій країні, який змушує людей рахувати останні гроші, щоб заплатити за комунальні послуги або купити продукти. Якщо дозволяє здоров'я, то люди похилого віку намагаються підробляти, щоб якось забезпечити себе, але далеко не у кожного є на це фізичні сили.

Але якщо відбувається несподівана ситуація, що вимагає термінових матеріальних ресурсів, а їх нема в наявності, і родичі нічим не можу допомогти, доводиться замислюватися про те, де взяти пенсійний кредит або кредит безробітному. Розглянемо кілька варіантів.

Видача кредитів пенсіонерам в банках

Люди похилого віку звикли за своє життя до того, що всі фінансові операції проводяться у відділеннях фінансових установ. Однак сучасні умови кредитування пенсіонерів змушують задуматись про те, чи варто звертатися в банк за позикою? Ось основні особливості пенсійних пропозицій:

  1. Взяти кредит готівкою пенсіонеру вийде тільки в тому випадку, якщо у нього є поручителі, готові взяти на себе відповідальність за особу похилого віку, або є майно у власності, і він готовий надати його в якості застави.
  2. Більша ймовірність отримати кредит у працюючих пенсіонерів, які мають зарплатну картку банку. В такому випадку відсоток схвалення становить близько 60% в більшості банків.
  3. Пенсіонер, який не має роботи, і живе тільки за рахунок своїх пенсій, має мінімальні шанси на отримання грошей в борг - близько 10-20%, в залежності від банку.
  4. Навіть ті банки, які обіцяють вигідний кредит пенсіонерам, практично завжди додають до нього страховку, і вираховують її вартість з платежів.
  5. Велику суму пенсіонеру навряд чи дадуть без застави або поручителя - кредит не повинен перевищувати чотирьох місячних пенсій.

Тобто людина отримує мінімальну пенсію, більше, ніж 4000 він навряд зможе взяти в борг. Якщо додати сюди оплату страховки, а також відсотки за кредит, то вигода від такої позики фактично втрачається.

Дешеві кредити для безробітних і пенсіонерів

Все більше людей починають освоювати оформлення позик через інтернет в мікрофінансових компаніях. Це невеликі організації, які готові співпрацювати з безробітними на тих же умовах, що і зі студентами, людьми середнього віку, і так далі. Кредит готівкою пенсіонерам і людям без стабільного доходу пропонують отримати або в форматі банківського переказу, або в одному з офісів підприємства, якщо такі є. У чому ж перевага таких фірм?

  • Просте і швидке оформлення;
  • Період кредитування - від одного дня;
  • Не треба платити страховку;
  • Не доведеться йти до відділення, шукати поручителя;
  • Застава МФО не вимагають;

МФО дають кредит безробітним і пенсіонерам на будь-які потреби, не уточнюючи, на що будуть витрачені гроші - на медицину, комунальні послуги, промтовари або відпочинок в санаторії. Головне, вчасно заплатити обумовлену суму, і ніяких проблем не виникне. На те, щоб скласти заяву на кредит, досить буде півгодини. Але найголовніше - якщо вже людина заповнить анкету, повторно йому не доведеться це робити при наступному оформленні позики. Вказавши інформацію про себе, і закріпивши всі необхідні документи, просто надішліть запит на сайт організації. Його розглянуть за кілька хвилин, після чого можна отримати відповідь. Це набагато простіше і вигідніше, ніж робота з банками.

up