Відсотки Приватбанку - скільки коштує кредит?

29.07.2019
Відсотки Приватбанку - скільки коштує кредит?

Дізнатися, як нараховуються відсотки по кредиту, Приватбанк пропонує декількома способами. Вичерпну консультацію можна отримати в будь-якому відділенні, у працівників установи або в телефонному режимі. Це банк - найбільший і популярний в Україні серед усіх верств населення. Перед оформленням будь-якого позики, необхідно уточнити, які відсотки на кредит у Приватбанку будуть нараховуватися, як вони залежать від терміну і суми позики.

Фінансова компанія створила гнучку систему оплати своїх послуг. Залежно від різновиду позики і цілі оформлення варіюється ставка. Стандартні пропозиції, актуальні для більшості громадян країни:

  1. Гроші під заставу. Мінімальна ставка - 22.9%. Залежить від того, у скільки буде оцінено майно, запропоноване позичальником.
  2. Фінанси на покупку нової машини обкладаються відсотками в розмірі 24.9%, 18% доведеться переплатити за придбання авто б/у.
  3. Іпотека. Первинний ринок - 17.9%, вторинний - 20.9%. Конфісковане житло обкладається ставкою 14.32%.
  4. Картка. Відсоток по кредитці Приватбанку на позики до п'ятдесяти тисяч - 4.59%, за умови щомісячного нарахування.

Як нараховується відсоток по кредитних картах у Приват Банку

З оформленням готівкових кредитів в банку часто виникають проблеми. Клієнт повинен надати безліч документів, та тривалий час очікувати прийняття рішення, кілька разів відвідати відділення. Ідеальна кредитна історія, офіційне працевлаштування та довідка про доходи - обов'язкові умови для отримання грошей в борг. Громадянам, яким не дали кредит у Приватбанку готівкою, пропонують взяти гроші в борг на картку.

Умови лояльні - тривалість пільгового періоду до п'ятдесяти п'яти днів, невеликі відсотки, швидке оформлення. Велике значення має тип оформлюваної карти. Від нього залежить ставка. На універсальну картку щомісяця нараховується 3.6%, за рік - 34.8%. На картах Голд та Платинум річні ставки - 32.4% і 26.4%.

Розмір ставок і принцип нарахування відсотків по кредиту Приватбанку вказано в угоді, сторони не можуть змінювати встановлені коефіцієнти. Слід уникати плаваючих відсотків, це дозволить банку завищити оплату.

Безвідсотковий кредит в МФО - найкраще рішення

В Україні популярність мікрофінансових установ постійно зростає. Це пояснюється рядом факторів. Вони мають ключове значення при виборі між банком і МФО:

  • Мікрокредітной компаніям необхідний тільки ідентифікаційний номер і паспорт. Отримати кошти можуть безробітні громадяни, пенсіонери, студенти;
  • Заповнивши запит через інтернет, користувач отримує відповідь за кілька хвилин. Гроші прийдуть на карту найближчим часом, йому не доведеться відвідувати офіс;
  • Кредитний рейтинг не впливає на рішення підприємства;
  • Схвалення отримують 90% позичальників.

Залишити запит на сайті МФО можна в будь-який час і день тижня. Для подачі заявки потрібен тільки інтернет, комп'ютер і телефон. Сучасні смартфони дозволяють відправити запит через мобільний інтернет. Основні переваги фірм - швидкість, легкість і зручність співпраці.

up