Мікрокредітной компанії надають можливість клієнтам скористатися послугами без вказівки електронної поштової скриньки. Останній зареєстрований учасник отримує від п'ятисот до семи тисяч гривень. Відсоткова ставка новачкам - 0.01%. Звертаючись до компанії повторно, позичальник отримує доступ до великих сум - до п'ятнадцяти тисяч. Середня процентна ставка українських МФО: 1.4% -1.7%, максимальна - 2%. Фірми не беруть комісію за послуги. Для отримання грошей необхідна банківська картка.
Це основні умови співпраці з мікрокредітной сервісом. Деякі з них постаралися максимально спростити оформлення, позбавивши від необхідності вказувати електронну пошту. Головними перевагами рішення є:
- Відсутність листів з рекламними пропозиціями та інформацією про акції компанії;
- Спам не надходить на пошту;
- Власники пошти впевнені - їх особистий ящик не потрапить до третьої особи. Більшість компаній продовжують вимагати вказувати не тільки електронний ящик, а й мобільний телефон.
Чому електронна пошта необхідна
За допомогою ящика просто підтвердити реєстрацію, увійти в особистий профіль, відновити пароль. Клієнт отримує всю інформацію від організації на пошту. Деякі громадяни наполегливо відмовляються давати e-mail. Вони можуть отримати гроші в борг двома способами:
- Знайти сервіс, який не потребує вказівки пошти. Серед популярних організацій, готових до співпраці без пошти, Gofingo, Miloan, Top Credit, Єврогроші, CreditPlus. На сайті підприємств намагаємося вдягатися якомога тепліше для e-mail, але можна вибрати варіант «Відсутня електронна пошта». Система ідентифікує користувача через мобільний телефон. Номер виступить в ролі логіна, буде використовуватися позичальником регулярно при відвідуванні свого профілю.
- Реєстрація поштової скриньки. З огляду на низький відсоток організацій, готових працювати з клієнтами, які не мають пошти, краще створити e-mail. Відкриється доступ до співпраці з фірмами, умови і відсотки в яких вигідніше. Для реєстрації слід використовувати український сервіс, наприклад, ukr.net.