Електронна пошта не потрібна для отримання мікропозик

15.08.2019
Електронна пошта не потрібна для отримання мікропозик

Мікрокредітной компанії надають можливість клієнтам скористатися послугами без вказівки електронної поштової скриньки. Останній зареєстрований учасник отримує від п'ятисот до семи тисяч гривень. Відсоткова ставка новачкам - 0.01%. Звертаючись до компанії повторно, позичальник отримує доступ до великих сум - до п'ятнадцяти тисяч. Середня процентна ставка українських МФО: 1.4% -1.7%, максимальна - 2%. Фірми не беруть комісію за послуги. Для отримання грошей необхідна банківська картка.

Це основні умови співпраці з мікрокредітной сервісом. Деякі з них постаралися максимально спростити оформлення, позбавивши від необхідності вказувати електронну пошту. Головними перевагами рішення є:

  • Відсутність листів з рекламними пропозиціями та інформацією про акції компанії;
  • Спам не надходить на пошту;
  • Власники пошти впевнені - їх особистий ящик не потрапить до третьої особи. Більшість компаній продовжують вимагати вказувати не тільки електронний ящик, а й мобільний телефон.

Чому електронна пошта необхідна

За допомогою ящика просто підтвердити реєстрацію, увійти в особистий профіль, відновити пароль. Клієнт отримує всю інформацію від організації на пошту. Деякі громадяни наполегливо відмовляються давати e-mail. Вони можуть отримати гроші в борг двома способами:

  1. Знайти сервіс, який не потребує вказівки пошти. Серед популярних організацій, готових до співпраці без пошти, Gofingo, Miloan, Top Credit, Єврогроші, CreditPlus. На сайті підприємств намагаємося вдягатися якомога тепліше для e-mail, але можна вибрати варіант «Відсутня електронна пошта». Система ідентифікує користувача через мобільний телефон. Номер виступить в ролі логіна, буде використовуватися позичальником регулярно при відвідуванні свого профілю.
  2. Реєстрація поштової скриньки. З огляду на низький відсоток організацій, готових працювати з клієнтами, які не мають пошти, краще створити e-mail. Відкриється доступ до співпраці з фірмами, умови і відсотки в яких вигідніше. Для реєстрації слід використовувати український сервіс, наприклад, ukr.net.
up