Онлайн позика на карту - що це і для чого?

Велика частина населення країни вважає, що кредит - це крайній захід до якої потрібно вдаватися, і нічого хорошого в них немає. Якщо ви теж належите до таких людей, але готові вислухати аргументи «за», тоді пропонуємо вам ознайомитися з цією статтею.

Розглянемо мікрокредитування, оскільки цей вид зараз найбільш популярний. Онлайн позики на рахунок карти видаються усім категоріям населення (навіть у 21 рік без роботи можливо отримати позику від МФО) на різноманітні потреби. При цьому вас не будуть мучити питаннями «навіщо?» і «чому?». Однак суми кредитування не великі, тому придбати квартиру або машину за допомогою онлайн кредитування не вдасться.

Так на які цілі розраховане онлайн кредитування?

  • Бракує грошей до зарплати;
  • На лікування;
  • Купівля речей, побутової техніки, ювелірних виробів та ін.;
  • На навчання (інститут, школа, курси)
  • Для ремонту квартири або автомобіля

Як бачите, ситуації можуть бути самими різними, це лише найбільш часто зустрічаються з них. Однак ви повинні пам'ятати, що навіть не велику позику потрібно повертати вчасно, тому попередньо розраховуйте свої фінансові можливості, щоб і ви і МФО залишилися задоволені. Якщо ви вважаєте, що не зможете повернути позику, то краще не оформлюйте кредит.

Зазвичай при першому оформленні сума кредиту становить не більше 5 000 гривень. Якщо ви будете оформлювати інтернет позику в одному і тому ж сервісі, то сума може зрости до 15 000 гривень. Але за умови своєчасного погашення. Тому тверезо розраховуйте свої можливості.

Чому вигідно онлайн кредитування?

Кредитних організацій в країні дуже багато, це говорить про те, що даний вид діяльності вигідний і користується попитом. У мікрокредитування процентна ставка вище, ніж в банках, але сума, яку ви берете набагато менше і термін ви визначаєте самі (від одного дня до місяця). Отже, це відсоток, який вище банківського, ви не помітите, оскільки більше ніж у банку ви не заплатите.

До того ж оформлюється терміновий онлайн кредит за лічені хвилини на карту. Вам не потрібно знаходити час у своєму розкладі, щоб прийти у відділення банку, вистояти в черзі, заповнити всі документи і чекати відповідь протягом тижня. Ви можете з дому або офісу через інтернет оформити позику і отримати гроші на свою кредитну карту. І займе це все не більше 15 хвилин.

Слід зазначити ще те, що в силу колосального вибору на ринку мікрофінансових організацій, кожна з них намагається всіляко залучати клієнтів, створюючи програми лояльності і знижуючи процентні ставки. Наприклад, якщо ви вперше оформлюєте позику, то відсоток по кредиту складе 0,01%. Для МФО це вигідно, оскільки в подальшому ви можете стати їх постійним клієнтом.

Як оформити гроші на карту?

Головні умови для оформлення кредиту на картку або готівкою:

  • Ваш вік - від 18 років і вище; (отримати кредит можна і в 20 років)
  • Паспорт громадянина України (крім АР Крим і зони АТО) та ІПН;
  • Наявність мобільного телефону;
  • Банківська картка будь-якого українського банку.

Процедура оформлення найшвидшої онлайн позики на картку не складна. Для початку вам потрібно визначитися в якій організації ви хочете обслуговуватися. Зайдіть на офіційний сайт компанії. На головній сторінці ви побачите калькулятор, який допоможе вам розрахувати суму кредиту.

Якщо підсумок розрахунку вас влаштує, приступайте до оформлення заявки, натиснувши кнопку «Оформити кредит», «Отримати гроші» або «Заповнити заявку».

Дуже уважно заповніть всі дані (П.І.Б., номер мобільного телефону, номер банківської карти, ваш дохід, і ін.) Вказуйте тільки правдиву інформацію, щоб не було проблем у подальшому. Після оформлення на ваш телефон прийде смс - повідомлення з рішенням по вашій заявці. У разі позитивної відповіді на вашу карту надійдуть гроші протягом декількох хвилин. Ви зможете використовувати гроші відразу. Вся процедура оформлення займає не більше 15-20 хвилин.

Онлайн кредитування - це надійна допомога у вирішенні побутових проблем. Потрібно лише розуміти, для чого вам потрібен кредит, і як скоро ви зможете його повернути.